Технології

Premium-підписка у Telegram: що отримають користувачі? [ВІДЕО]

Telegram

Павло Дуров шукає нові засоби монетизації Telegram. Як стало відомо, наступним кроком після запровадження реклами стане поява у месенджері платної підписки. З її допомогою користувачі зможуть отримати доступ до ексклюзивних функцій.

Перші подробиці про преміальну передплату виявили редакція каналу Telegram Info та розробник Алессандро Палуцці. Згадка нововведень з’явилася в бета-версії Telegram 8.7.2 для платформи iOS, проте активувати підписку поки що не можна.

Зараз відомо лише про частину переваг, що пропонуються Premium-користувачам. Їм буде доступно набагато більше реакцій на повідомлення. З’явиться можливість відправляти анімовані стікери, які будуть відтворюватися на весь екран у одержувача. Крім того, у володарів преміуму біля імені відображатиметься відмітний знак у вигляді зірки.

Читайте також:  Названо 10 смартфонів з найвищим рівнем випромінювання

Поки невідомо, які переваги включатиме Premium-підписка в Telegram. Наприкінці минулого року Павло Дуров заявляв про роботу над впровадженням у месенджер підписки, яка відключає показ рекламних оголошень.