Авто

Лімузин Audi A8L Horch виявився суттєво дешевшим «Майбаха»

Audi A8L Horch

Новий лімузин Audi A8L Horch виявився суттєво дешевшим за «Майбаха»: ціни на 5,45-метровий автомобіль стартують з 1,3 мільйона юанів (197 тисяч доларів), тоді як шестициліндровий Mercedes-Maybach S 480 у Піднебесній коштує від 1,54 мільйона юанів. (233 тисячі доларів). Audi пропонує для «Хорьха» унікальне двокольорове фарбування кузова, ексклюзивні 20-дюймові колісні диски та розширені можливості персоналізації.

Audi A8L Horch дебютував у жовтні 2021 року, і автовиробник одразу попередив, що лімузин продаватиметься лише у Китаї. Тепер озвучені комплектації та ціни — Horch доступний у чотирьох виконаннях, а найдорожча збірка коштуватиме 1,75 мільйона юанів (265 тисяч доларів).

Читайте також:  Інженери Acura влаштують гонку через усю Америку

Різниця з Mercedes-Maybach S-Class велика, адже базова модифікація S 480 коштує на 18,5 відсотка більше, а багато оснащений восьмициліндровий S 580 — на 42 відсотки більше!

Обидва німецькі лімузини повнопривідні, Audi робить ставку на 8-швидкісний “автомат” Mercedes-Benz на 9-ступінчасту трансмісію. Найбільш популярні в Китаї версії з 3,0-літровими турбомоторами, і Audi A8L Horch пропонує лише такий агрегат (340 сил, 500 Нм), доповнений 48-вольтовим стартер-генератором.

Задній ряд Audi A8L Horch

Особливість “Хорьха” – збільшена на 13 сантиметрів колісна база; інші маркери новинки – хромовані колеса та радіаторні грати. За замовчуванням лімузин має лазерні фари, панорамний дах, роздільні мультиконтурні задні крісла з масажем і пам’яттю регулювань, а також подушки з написами Horch.

Читайте також:  Toyota відкликає понад 500 тисяч машин, у тому числі новий Lexus LX

Незабаром лінійка Audi A8L поповниться ще однією модифікацією – на підході чотирициліндровий седан з 2,0-літровим двигуном. Розширення лінійки дозволить Audi зміцнити позиції A8L на найважливішому для моделі ринку – зараз понад половина представницьких седанів продаються в Китаї.

Джерело: Autohome.com.cn