Технології

Японці зробили екзокостюм, що не потребує джерела живлення

Skeletonics

Японська компанія Skeletonics, що спеціалізується на виробництві екзоскелетів, сконструювала костюм, що посилює та збільшує у розмірах свого власника. Особливою рисою механізму стала відсутність потреби у джерелі живлення, оскільки він працює за принципом форсування рухів тіла.

За словами Skeletonics, винахідникам вдалося налаштувати силовий костюм на точну імітацію рухів власника, не вдаючись до складної електроніки. На представленому відео показано, як оператор наносить серію ударів двома потужними механічними руками. Спритність і швидкість, з якими він оперує всією установкою, справді вражають.

Читайте також:  Samsung запатентувала смартфон із прозорим висувним дисплеєм

«Технологія Skeletonics поєднує механічні та електричні компоненти костюма з тілом власника, щоб забезпечити плавний та гармонійний рух. Замість електричної плати система Skeletonics використовує механічний зв’язок для синхронізації рухів людини з рухами екзоскелета», – йдеться на сайті компанії.

Модель-попередник під назвою Arrive, 2,5-метрова махина, мала дві гігантські руки та навіть шарнірні пальці. Компанія вважає, що з косметичними доробками масивний механізм можна перетворити на ефектний костюм для косплей-вечірок та виставок.