Технології

Нейросітка з високою точністю намалювала «короля бургерів»

Burger King

Нова система штучного інтелекту DALL-E 2 компанії OpenAI, співзасновником якої виступає Ілон Маск, продемонструвала свої визначні можливості. Так, ІІ зумів з високою точністю створити картину за невеликим текстовим описом.

Burger King

Раніше згенеровані нейромережами зображення більше скидалися на психоделічні картинки, але технології не стоять на місці. Так, менеджер OpenAI Адам Голдберг доручив DALL-E 2 створити «намальований олією портрет царського короля бургерів, котрий позує з воппером».

Результат роботи алгоритму можна побачити вище. Зображення вийшло настільки реалістичним, що його можна легко сплутати зі справжньою картиною. Наприклад, багато користувачів мережі порівнюють його з портретами Генріха VIII.

Читайте також:  Microsoft «посунула» Apple у рейтингу популярності браузерів

На думку головного наукового співробітника OpenAI Іллі Суцкевера, найскладніші ІІ вже можуть бути «трохи свідомими». З цим твердженням можна посперечатися, але не можна заперечувати той факт, що сучасні нейромережі зробили великий крок уперед у порівнянні зі своїми ранніми аналогами, що наочно підтверджує художню майстерність DALL-E2.