Технології

Співробітники Microsoft використовують Windows 11 на несумісних ПК

Microsoft Windows 11

Для Windows 11 заявлені досить жорсткі системні вимоги, що викликало хвилю критики з боку власників не найновіших комп’ютерів. Цікаво, що навіть усередині компанії Microsoft цю ОС використовують на залізі, що не підтримується.

Під час нещодавньої презентації оновленого диспетчера завдань уважні користувачі помітили щось цікаве: комп’ютер, де демонстрували нововведення, побудований з урахуванням процесора Intel Core i7-7660U. І хоча це все ще досить продуктивний чіп, модель офіційно не підтримує інсталяцію Windows 11, оскільки в вимогах ОС вказані процесори восьмого покоління або новіші.

Microsoft Windows 11

Існують неофіційні способи запуску Windows 11 на пристроях, що не відповідають вимогам, у тому числі через внесення змін до реєстру. Однак той факт, що навіть співробітникам Microsoft доводиться використовувати обхідні шляхи, щоб запустити Windows 11 на своєму обладнанні, явно вказує на промах редмондської корпорації.

Читайте також:  Браузер Edge отримав дві нові корисні функції

За даними Microsoft, на пристроях, що не відповідають мінімальним системним вимогам, спостерігається на 52% більше збоїв. У разі відповідного обладнання вказується про 99,8% безвідмовної роботи.