Авто

Представлено новий болід Формули Е

Spark Racing Technology

У Монако відбулася прем’єра боліда Формули Е наступного покоління. Електрокар Gen3 став більш дружнім до екології, отримав шини, що на чверть складаються з вторсировини, і нову силову установку з двома електромоторами. Така схема дозволила подвоїти потужність рекуперації та відмовитися від задніх гідравлічних гальм.

Шасі для болідів Формули Е, як і раніше, буде випускати фірма Spark Racing Technology. У новому поколінні електрокарів акцент робиться не тільки на підвищенні продуктивності, але також на зниженні вуглецевого сліду. Наприклад, збільшено частку перероблених лляних та вуглецевих волокон, що знизило викиди CO₂ при виробництві більше ніж на десять відсотків. З вторинної сировини на чверть складаються і шини, які відразу після гонок відправлять на переробку.

Читайте також:  В Австралії запустили найрозумнішу у світі систему контролю трафіку

Віддача силової установки болідів Gen3 збільшена з 250 до 350 кіловат (з 340 до 476 к.с.). На рахунок йде потужність тільки заднього електромотора, проте вперше на Формули Е використовується ще й передній на 250 кіловат. За такої схеми потужність рекуперації досягає 600 кіловат (816 к.с.), тому до 40 відсотків енергії електрокар отримуватиме від системи регенеративного гальмування. Електромотори гасять швидкість з такою інтенсивністю, що у нових болідах немає задніх гідравлічних гальм.

Батарею для машин надасть Williams Advanced Engineering. Вона підтримує зарядку з потужністю до 600 кіловат, що вдвічі більше, ніж пропонують найпросунутіші комерційні «чарджери». Проте експериментальні термінали вже близькі до такого показника. Наприклад, станція Repsol видає 450 кіловат, GAC – 500, а “ультрачарджер” Desten, який поки що може заряджати тільки електричне купе Piech GT, – 900 кіловат.

Читайте також:  Ford створює систему дистанційного керування оборотами двигуна

Болід Gen3 вийшов найлегшим, швидким та ефективним гоночним електрокаром у світі. ККД його силової установки дорівнює 95 відсоткам. Крім того, він став першим кліматично нейтральним автомобілем з відкритими колесами: шкідливі викиди, які не вдалося знизити на етапі виробництва, компенсуються нульовим вихлопом самого електрокара.