Технології

Microsoft показала оновлений диспетчер завдань для Windows 11

Microsoft Windows 11

Задовго до випуску патчу Sun Valley 2 для Windows 11 компанія натякнула на зміну в інтерфейсі десктопної ОС. Воно торкнеться одного із найстаріших компонентів системи, знайомого практично будь-якому користувачеві.

Microsoft Windows 11

У подкасті Windows Insider софтмейкер розповів про підготовку редизайни диспетчера завдань з підтримкою акцентного кольору системи. Крім того, на опублікованих скріншотах видно нову бічна панель, яка відсутня в поточній версії утиліти. На ній розміщені вкладки “Процеси”, “Продуктивність”, “Історія програм”, “Запуск”, “Користувачі”, “Відомості”, “Сервіси”, а також новий параметр “Налаштування”.

Читайте також:  Військові передали 1,6 кВт енергії на кілометр повітрям

За даними мережевих джерел, модифікований дизайн диспетчера завдань буде сумісний як з темним, так і зі світлим інтерфейсом Windows 11. Запуск бета-тестування нововведення очікується вже найближчими днями, а загальнодоступним воно, ймовірно, стане після релізу оновлення 22H2 восени цього року.

Microsoft Windows 11

За чутками, Microsoft також працює над розширенням функції перевірки здоров’я батарей ноутбуків – відповідний інструмент може з’явитися в диспетчері завдань пізніше. Компанія поки не оголошувала офіційних термінів випуску оновлень та списку функцій, що з’являться у найближчих патчах.