Технології

Комплект для домашнього ремонту iPhone показали “наживо”. Він важить понад 30 кг

Apple

У рамках програми самостійного ремонту Apple запропонувала користувачам оренду набору інструментів. У мережі вже з’явилися його знімки та опис. Як виявилося, компанія недаремно згадала безкоштовну доставку – обсяг і вага професійного «набору викруток» виявилися вельми значними.

До складу набору входять всі інструменти, необхідні для заміни різних компонентів iPhone, включаючи пристрій для підігріву дисплея, прес для монтажу акумулятора, а також всілякі викрутки та різаки для стрічки, що клеїть.

Читайте також:  Windows XP популярніший, ніж нова Windows 11

Всі вони упаковані у місткий кейс, розміри якого можна порівняти з валізою для багажу. При цьому для iPhone SE 2022 достатньо одного кейсу, а у разі ремонту будь-якої моделі серії iPhone 12 або iPhone 13 їх знадобиться вже два.

Вага одного набору, залежно від моделі, що ремонтується, становить 16,3 або 19,5 кг. Обидва «валізи» забезпечені ручкою та коліщатками для зручності транспортування. Якщо скласти один кейс на інший, їх сумарні габарити становитимуть приблизно 119×51 см (47×20 дюймів).

Вартість оренди будь-якого з комплектів США становить $49 на тиждень. Після завершення роботи необхідно надіслати його назад.

Читайте також:  Ілон Маск: купити квиток на Марс зможе кожен. Наприклад, у кредит

При цьому Apple може вимагати додаткову плату, якщо будь-який інструмент відсутній або пошкоджений. Компанія стверджує, що кожен набір перевіряється перед відправкою клієнту, щоб уникнути технічних накладок.