Технології

Apple запустила програму самостійного ремонту iPhone

iPhone 12 ремонт

Ініціатива компанії дозволяє власникам фірмових смартфонів самостійно купувати оригінальні запчастини та замінювати їх за допомогою авторизованих інструментів. Такий крок дозволить технічно підкованим користувачам iPhone обійтися без відвідування сервісного центру, унеможлививши ризик придбання неякісних компонентів.

Новий інтернет-магазин Apple пропонує більше 200 деталей (включаючи камери, АКБ та дисплейні модулі) та інструментів для ремонту смартфонів серій iPhone 12 та iPhone 13, а також нового iPhone SE.

Читайте також:  HUAWEI випустить новий недорогий смартфон із ємним акумулятором

Користувачі можуть ознайомитися з офіційними посібниками із заміни різних компонентів фірмових пристроїв. Крім того, компанія пропонує послугу оренди професійного набору інструментів за $49 на тиждень із безкоштовною доставкою.

Apple

Після вивчення документації власники iPhone можуть замовити потрібні запчастини. Apple стверджує, що ціна та якість компонентів для приватних користувачів будуть такими ж, як і для авторизованих сервісних центрів.

Зараз програма самостійного ремонту доступна тільки в США, але до кінця року вона буде розгорнута і в інших країнах, список яких поки що не опубліковано.

Пізніше цього року будуть доступні посібники, деталі та інструменти для ремонту комп’ютерів Mac із процесорами Apple. На сайті вендора також з’явився документ під назвою «Розширення доступу до надійного та безпечного обслуговування та ремонту». У ньому (англійською мовою) докладно описаний підхід компанії до розробки довговічних продуктів.