Авто

Toyota стала світовим лідером з продажу у 2021 році

Toyota

Британська аудиторсько-консалтингова компанія EY & Associés провела дослідження, під час якого підрахувала кількість проданих машин у світі найбільшими автомобільними брендами. За результатом звіту компанію Toyota визнали найбільшим виробником 2021 року. Японська марка за минулий рік продала 10,49 млн машин по всьому світу. Порівняно з 2020 роком, обсяги продажів компанії зросли на десять відсотків.

На другому місці в рейтингу розташувався концерн Volkswagen: 8,3 мільйонів реалізованих автомобілів. Замкнув трійку лідерів General Motors. Американська корпорація продала 6,29 мільйонів транспортних засобів.

Читайте також:  Новий електричний кросовер Chevrolet показали на відео

Крім того, до топ-5 найбільших світових автовиробників потрапили Stellantis та Honda. Показники концернів склали 5,92 та 4,12 мільйона маші відповідно.

На західноєвропейському ринку лідером з продажу став Volkswagen із 2,61 мільйона проданих автомобілів. Друге та третє місце з 2,23 та 0,96 мільйона реалізованих машин посіли Stellantis та Renault.

Причому останній погіршив свій показник на 10 відсотків порівняно з 2020 роком. Що стосується виручки, то тут беззаперечним лідером визнали той самий Volkswagen.

За минулий рік німецький концерн заробив 250 мільярдів євро, тоді як Toyota зупинилася на позначці 238 мільярдів євро. Третім у світі зі 194-мільярдним оборотом став Stellantis.

Читайте також:  Toyota виплатить власникам позашляховиків понад мільярд доларів

На початку лютого американські фахівці назвали найнадійніші автомобілі. Несподівано в топі експертів опинилися Kia, Buick та Hyundai.

Джерело: EY & Associés