Авто

Volkswagen уріже обладнання бестселерів, включаючи Golf та Tiguan

Volkswagen Tiguan R

Volkswagen, як і інші автовиробники, змушений адаптуватись, щоб вижити під час глобального дефіциту комплектуючих. Напередодні стало відомо про «кризові пакети», які вводить компанія Audi, а тепер з’явилася інформація про аналогічне рішення материнського Volkswagen. Автомобілі марки також втратять низку функцій, але оптимізація торкнеться тільки моделей у початкових і середніх комплектаціях – чіпи прибережуть для топових машин.

Як повідомляє портал Edmunds, обладнання уріжуть на моделях Atlas (у Росії відомий як Teramont) та його купеподібному варіанті Atlas Cross Sport, Golf GTI та Golf R, Jetta, а також на кросоверах Taos та Tiguan.

Читайте також:  Mazda призупинить виробництво на заводах у Японії

Більшість із них у «базі» та середніх виконаннях втратять систему моніторингу сліпих зон із попередженням про перехресний рух ззаду. “Обрізані” Atlas, Atlas Cross Sport, Jetta, Taos та Tiguan подешевшають для клієнтів на 450-500 доларів США.

З оснащення обох Golf виключать преміальну аудіосистему Harman Kardon із дев’ятьма динаміками вартістю 375 доларів. У Golf R її може замінити більш скромна система із сімома динаміками від Golf GTI.

Atlas та Atlas Cross Sport у деяких версіях також почнуть постачати без електроприводу двері багажника (400 доларів). Те саме стосується Tiguan, який у цьому випадку стане доступнішим на 300 доларів. Нарешті, обидва Атласи, оснащені двигуном V6, можуть залишитися без заводського тягово-зчіпного пристрою за 550 доларів.

Читайте також:  Porsche вибачилася перед клієнтами за спрощення оплачених машин

Менш ходові моделі Volkswagen – Passat, Arteon, електричний ID.4 та Jetta GLI – коригування списків обладнання поки не торкнеться.

Раніше стало відомо, які моделі Audi спростять через брак деталей, і яких саме функцій вони втратять.

Джерело: Edmunds