Технології

Google змусить Android-розробників «звітувати» перед користувачами

Google Play

Компанія оголосила дату набуття чинності новою політикою конфіденційності Google Play. Незабаром творцям додатків доведеться докладно розповідати власникам мобільних пристроїв про те, якими особистими даними їм доводиться ділитися із програмою у процесі її використання.

Google Play

З 20 липня цього року розробники Android-софту повинні будуть явно вказувати в описі своєї продукції, які дані та з якою метою збирає та зберігає програму.

Крім того, вони повинні повідомляти користувачів про те, чи передається отримана інформація третім особам, чи вона шифрується, і чи можна її видалити на запит власника гаджета.

Читайте також:  Google Translate отримав новий функціональний віджет для швидкого перекладу

До списку даних, що підпадають під нову політику конфіденційності, входять місцезнаходження (приблизне або точне), фінансова інформація (історія покупок, кредитний рейтинг тощо), дані про стан здоров’я, повідомлення, номери абонентів з адресної книги, файли та документи, логі дій у програмах, включаючи історію браузера, інформація про продуктивність та діагностичні дані, а також ідентифікатори пристрою.

Google Play

Як повідомили представники корпорації, розділ «Безпека даних» в описі додатків у магазині розпочне повноцінну роботу вже найближчими тижнями.