Авто

Toyota та Suzuki готують кросовер розміром з Hyundai Creta: відомі терміни прем’єри

Toyota

Toyota та Suzuki працюють над створенням компактних кросоверів у сегменті B-SUV для індійського ринку. Моделі буде уніфіковано між собою, але кожна отримає дизайн у фірмовому стилі. Портал AutoCar India публікує неофіційні рендери новинок і повідомляє, що обидва кросовери дебютують у червні або липні 2022 року, а їх складання організують на заводі в індійському штаті Карнатака. Їх основними конкурентами на місцевому ринку стануть Hyundai Creta та Kia Seltos.

В основі обох кросоверів (поки вони носять кодові позначення D22 та YFG) лежить «тойотівська» платформа TNGA-B (вона ж DNGA). Їм пророкують гібридні силові установки: у версіях початкового рівня це буде бензиновий двигун і стартер-генератор (так званий “м’який” гібрид), а в дорожчих – гібридна установка паралельного типу, що складається з ДВЗ та електромотора.

Читайте також:  Ford представив електричний фургон E-Transit Custom

Suzuki

AutoCar India уточнює, що більшу частину компонентів виготовлятиме індійська Maruti Suzuki. У D22 і YFG будуть однакові кузовні панелі, а відрізнятимуться кросовери будуть оформленням передньої частини: модель Toyota отримає звужену оптику, з’єднану здвоєним хромованим елементом з логотипом в центрі, а Suzuki можна дізнатися по фірмових решітках з сітчастою структурою.

Компанії Suzuki та Toyota співпрацюють з 2019 року та практикують бейдж-інжиніринг. Наприклад, Suzuki продає під власною маркою копію Toyota RAV4, але зі злегка переосмисленою зовнішністю, а в арсеналі Toyota є «брат-близнючок» Suzuki Vitara. Крім того, компанії активно розробляють нові електромобілі для Індії, Японії та Європи.

Читайте також:  Honda та General Motors розроблять спільну платформу для бюджетних електрокарів

Джерело: AutoCar India