Авто

Mercedes-AMG анонсував «гарячу» версію нового C-Class

Mercedes-AMG

Mercedes-AMG готується до прем’єри спортивної версії нового C-Class, який дебютував трохи більше року тому. Напередодні дебюту гарячого седана підрозділ опублікував короткий відео-тизер, на якому видно лише злегка змінена частина передка. Очікується, що новинка отримає індекс C 43 і вийде на ринок із дволітровою «турбочетвіркою», яка увійде до складу гібридної силової установки – натяк на це побачили у свіжому тизері.

Судячи з тизеру, C-Class від AMG дістанеться злегка підкоригований передній бампер і фірмові ґрати радіатора Panamericana з вертикальними ламелями. На шпигунських знімках прототипу можна було розглянути більш розвинені бічні спідниці та дифузор між парою здвоєних патрубків вихлопної системи.

Читайте також:  Bugatti відкликає один гіперкар Chiron через проблеми з болтом

 Mercedes-AMG

Цікаво, що відео передбачено можливість включення звуку, проте аудіодоріжка порожня. Motor1 побачив у цьому натяк на бензоелектричну силову установку, з якою C 43 зможе недовго пересуватися виключно на електротязі. Це підтверджує і той факт, що ще в 2019 році Mercedes-Benz пообіцяв електрифікувати нові «заряджені» моделі за рахунок гібридного блоку EQ Power+.

 Mercedes-AMG

Mercedes-AMG C 43 замінить трилітровий V6 на дефорсовану «турбочетвірку» М139 об’ємом два літри, що розвиває на CLA 45 S до 421 кінської сили і 500 Нм моменту, що крутить. У пару їй пророкують електромодуль поки що невідомої віддачі.

Пізніше світло побачить і топовий варіант від AMG – C 63. Він позбавиться від чотирилітрового V8 на користь того ж чотирициліндрового двигуна для жорстких економ, але потужному спортседану дістанеться електромотор на задній осі, з яким сумарна віддача може перевищити 600 сил.