Технології

Apple почала масштабну «зачистку» App Store від ігор та програм

Apple

Слідом за Google «боротьбу» зі застарілими програмами оголосила і компанія Apple – але зробила це набагато радикальніше. Розробники iOS-додатків почали отримувати електронні листи про видалення своїх робіт з магазину восени, а вже через місяць.

Apple

У своїй заяві Apple вимагає від деяких софтмейкерів оновити старі програми протягом 30 днів – інакше вони будуть видалені з App Store. Як стверджує один із «постраждалих», ініціатива компанії нібито націлена на поліпшення досвіду користувача. При цьому, за його словами, багато додатків (наприклад, порти зі старих консолей) просто не потребують апдейтів, оскільки там банально нічого покращувати.

Читайте також:  Слух: Apple збільшить автономність смарт-годинників новою прошивкою

Ще один автор інді-ігор розповів, що кілька його робіт вже було видалено з App Store з тим самим формулюванням. Він зазначив, що всі вони були повністю готові та не вимагали жодних патчів, на відміну від ігор-сервісів. Про схожу ситуацію заявив і автор екранної клавіатури FlickType, орієнтованої на користувачів, які мають проблеми із зором.

У своєму листі та на офіційному сайті компанія не уточнює, через який час програма починає вважатися застарілою. На відповідний запит журналістів The Verge представники Apple не відповіли.