Авто

Новий Audi Q5 залишиться без електричної версії

Audi Q5

Видання Auto Express опублікувало зображення передбачуваної зовнішності Audi Q5 третього покоління, дебют якого заплановано на наступний рік.

Журналісти припускають, що екстер’єр кросовера зазнає еволюційних змін, тоді як інтер’єр перетвориться сильніше за рахунок нової мультимедійної системи. У гаму двигунів увійдуть бензинові та дизельні агрегати, а також гібридні установки із зарядкою від мережі. Повністю електричної версії новий позашляховик не матиме.

Майбутній Q5 зберігатиме основні атрибути нинішньої моделі. Грати Singleframe збільшиться в розмірах, фари стануть вже, ліхтарі з’єднає перемичка, що світиться.

Читайте також:  Hyundai вкладе 16,5 мільярда доларів у виробництво електрокарів

Audi Q5

За розмірами новий «ку-п’ятий» неподалік від попередника і, зрозуміло, отримає купеподібну версію Sportback. У салоні очікуються революційніші зміни, серед яких — нова архітектура передньої панелі та мультимедійна система.

Гама двигунів тим часом залишиться незмінною: дизелі об’ємом 2,0 і 3,0 літра, що зараз розвивають 163-286 кінських сил, бензинова «турбочетвірка» 2.0 з віддачею 265 сил і покращені версії гібридних установок із зарядкою від мережі, як у Q5 5 e та Q5 55 TFSI e. Не виключається також поява зарядженого SQ5 з дизелем V6 3.0 потужністю 341 сила, але електричного Q5 e-tron в Європі не буде.

Читайте також:  Представлений оновлений BMW X7 із двоярусною оптикою

Кросовер Q5 – одна з найпопулярніших моделей Audi. Минулого року компанія продала близько 300 тисяч машин. З них 61 тисяча припала на Європу, а 60 тисяч – на США.