Технології

Названа найпопулярніша модель iPhone у 2022 році

iPhone 13 Pro

Зазвичай смартфоном Apple, що найбільше продається, стає базова модель минулого покоління, але цього року система «дала збій». Вже в першому кварталі серія iPhone 13 обійшла попередників як за загальними показниками, так і за рейтингом популярності окремо взятої моделі.

CIRP

За даними аналітичної компанії Consumer Intelligence Research Partners (CIRP), у першому кварталі 2022 року 71% продажів усіх смартфонів Apple у США припав на моделі 13-ї серії. Бестселером була визнана базова версія iPhone 13 з показником 38% від усіх реалізованих пристроїв.

Читайте також:  У гаджетах Apple з'являться «живі субтитри» та інші спеціальні можливості

Продажі iPhone 13 Pro і 13 Pro Max були приблизно рівні, а на долю iPhone 13 mini довелося лише кілька відсотків. Високим попитом, як і раніше, користуються iPhone 12 і iPhone 11, який свого часу теж «обійшов торішню серію з обсягу продажів.

CIRP

Аналітики відзначили, що користувачі стали міняти смартфони. Минулого року приблизно п’ята частина покупців користувалася трирічними та старішими апаратами — тепер власники iPhone активно змінюють свої гаджети на нові. Зараз, за ​​статистикою, 47% американських покупців користуються пристроєм, якому не більше двох років. Зі старих моделей найбільш популярні iPhone 11, 12, XR і SE (2020).