Технології

Навушники Sennheiser Sport True Wireless зменшують шуми тіла власника

Sennheiser Sport True Wireless

Нова TWS-гарнітура позиціонується як зручне рішення для шанувальників бігу. Вона оснащена функцією шумоподавлення, яка заглушає звуки серцебиття та кроків, не заважаючи слухати музику та бути в курсі того, що відбувається навколо.

Sennheiser Sport True Wireless оснащені гібридною системою Adaptable Acoustic, яка дозволяє робити вибір між відкритими або закритими вушними адаптерами. Опція Focus EQ зазвичай блокує зовнішні звуки, а Aware EQ зменшує шуми тіла власника. Гарнітура отримала 7-міліметрові динамічні драйвери, які, за заявою компанії, забезпечують «повноцінні баси та чудову чіткість звуку без спотворень».

Sennheiser Sport True Wireless

Навушники підтримують сенсорне керування та функцію голосового помічника, оснащені модулем Bluetooth 5.2 та сумісні з кодеками SBC, AAC та aptX. Новинка захищена від пилу, бризок та поту за стандартом IP54, а її заявлена ​​автономність становить до 9 годин прослуховування музики – ще до 18 години дасть підзарядка від комплектного кейсу.

Читайте також:  Роботи збудують другу за величиною у світі греблю за допомогою 3D-принтерів

Для налаштування звуку навушників використовується мобільний додаток Sennheiser Smart Control. У продаж гарнітура Sennheiser Sport True Wireless надійде 3 травня 2022 року за ціною $130.