Авто

Ford залишить європейців без тридверної Fiesta

Ford Fiesta

Ford переглядає свою лінійку на європейському ринку: під ніж пустять тридверну Fiesta, яка лише півроку тому пережила планове оновлення. 2022 модельний рік стане для хетчбка з таким типом кузова останнім – його знімуть з конвеєра вже цього літа, при цьому випуск п’ятидверної Фієсти продовжиться, повідомляє Motor1.com з посиланням на представника німецького офісу Ford. Automotive News Europe, у свою чергу, з’ясував, що деякі європейські дилери вже призупинили прийом замовлень на тридверку, у тому числі і на RS-версію.

«Ford спрощує та оптимізує модельний ряд, щоб адаптувати його до споживчого попиту, – заявили журналістам у німецькому представництві компанії. — Відповідно менш популярний варіант кузова буде виключений з гами».

Читайте також:  Представлено новий болід Формули Е

Так, “заряджена” тридверна Fiesta RS вже недоступна для замовлення, а ряд продавців обмежили прийом замовлень і на звичайний хетчбек з таким кузовом.

Motor1.com відзначає, що попит на Fiesta значно просів у перші місяці 2022 року: всього було продано 7608 таких машин проти 19844 за той же період 2021 року.

Ford, як і інші автовиробники, має проблеми через брак комплектуючих і порушення логістичних ланцюжків. Так, у березні американський автовиробник ввів режим простою на всіх своїх європейських заводах через дефіцит запчастин з України та інших країн.

У простий навіть відправили підприємство в німецькому Кельні, де виробляють Fiesta.