Технології

Android 13 вирішить проблему пропущених повідомлень

Google Android 13

За кілька тижнів до офіційної презентації Android 13 стало відомо про вкрай важливе нововведення наступної версії мобільної ОС. Йдеться про вирішення давньої проблеми з обмеженням фонових процесів, яке нерідко призводило до порушення роботи системи повідомлень.

У програмному коді Android 13, що знаходиться на даний момент на стадії відкритого тестування, було виявлено згадку функції під назвою MGLRU (Multi-Generational Least Recently Used). У минулому вона вже була інтегрована в десктопну операційну систему Chrome OS, дозволивши підвищити ефективність фонових процесів.

Android 13

Згадка функції MGLRU у коді Android 13

За словами одного з розробників Google, тестування нової функції на мільйоні Android-пристроїв показало на 40% знижене навантаження на центральний процесор при виконанні процесу kswapd, що управляє віртуальною пам’яттю, і на 18% менше примусового закриття фонових додатків через брак оперативної пам’яті. Крім того, MGLRU дозволяє помітно зменшити споживання пам’яті та скоротити час рендерингу.

Читайте також:  Співробітник Apple розкрив ексклюзивний дизайн скасованих моделей iPod

Поки немає інформації, чи буде функція MGLRU за замовчуванням інтегрована в Android 13, або її реалізація залежатиме від кожного конкретного виробника та його надбудови над операційною системою.

Більше подробиць про Android 13 має стати відомо 11 травня, коли розпочнеться конференція для розробників Google I/O 2022.