Політика

Молдова відмовилася видати Україні бізнесмена Платона

В'ячеслав Платон

Влітку 2016 року було порушено процедури екстрадиції Платона в Молдову, і він повинен повернутися в Україну, вважають в Офісі генпрокурора.

Влада Молдови не видасть Україні бізнесмена В’ячеслава Платона, засудженого два роки тому до 25 років в’язниці за шахрайство та відмивання грошей в особливо великих розмірах. Про це сказав міністр юстиції Молдови Фадей Нагачевський, повідомляє телеканал ТВ-8.

“Неможливо спочатку екстрадувати, а потім просити анулювати екстрадицію, враховуючи, що людину засудили на території Молдови, і вона повинна відбувати покарання в республіці, будучи її громадянином”, – заявив Нагачевський, коментуючи запит, який направив наприкінці минулого року в Кишинів генеральний прокурор України Руслан Рябошапка.

У запиті зазначалося, що влітку 2016 року було порушено процедури екстрадиції Платона в Молдову, і він повинен повернутися в Україну, щоб відновити процес і повторно проаналізувати запит Молдови про видачу згідно з усіма нормами закону.

Читайте також:  Зеленський запросив оманський бізнес в Україну

Запит генеральної прокуратури Києва був відправлений до Кишинева після того, як 21 листопада суд скасував рішення Генеральної прокуратури України щодо екстрадиції Платона.

Залишити коментар