Авто

Висувна лава та прозорий капот: представлений перший електрокар Lincoln

Lincoln Star Concept

Lincoln вступив на шлях електрифікації, представивши шоу-кар Star Concept. Побудований на архітектурі материнського Ford кросовер стане орієнтиром для майбутніх електромобілів бренду у плані дизайну та наповнення. І хоча в Star Concept чимало елементів, що вже стали стандартними для сучасних концептів, — «суїцидальні» двері, гігантський екран і крісла, що повертаються, — батарейному Lincoln є чим здивувати.

Lincoln Star Concept отримав безліч світлових елементів з малюнком, що повторюється, у вигляді сітки і віконні стійки з надрукованим на 3D-принтері візерунком, затемнені із зовнішнього боку.

Читайте також:  Mercedes-AMG анонсував «гарячу» версію нового C-Class

Проте найцікавіше обіграні багажники, яких тут два. При відкритті заднього частина корми перевертається, перетворюючись на лаву для відпочинку на свіжому повітрі, а переднє має додаткову полицю — вона висувається вперед разом із «заглушкою» з шильдиком Lincoln. Побачити вміст багажника можна, не відкриваючи його: для цього в капоті є віконце з електрохроматичним склом.

Lincoln Star Concept

Фото: Lincoln

Салон додатково розділений на передню та задню зони як дизайном, так і кольором сидінь, проте обидві однаково «преміальні», наголошують у Lincoln. Передбачені підставки для ніг, скляний бокс для охолодження напоїв (він знаходиться між задніми кріслами), місця для зберігання пристроїв і навіть тапочок.

Читайте також:  Представлено новий болід Формули Е

Lincoln Star Concept

Фото: Lincoln

Медіасистема кросовера пропонує три атмосферні режими на випадок пробок: у них беруть участь освітлення, аудіо та вбудований ароматизатор.

Coastal Morning, розрахований на ранок, імітує світанок на океанському узбережжі, «денний» Mindful Vitality використовує абстрактне мистецтво та квіткові аромати, а Evening Chill із м’яким освітленням та зображеннями нічного неба покликаний налаштувати на майбутній відпочинок. У майбутньому планується розширювати бібліотеку режимів та додати можливість налаштування.

Star Concept базується на електронній архітектурі Ford, що передбачає як задній, так і повний привід. Інших деталей про технічне оснащення кросовера Lincoln не розкрили. За неофіційними даними, серійна версія може побачити світло до кінця року, а за ним будуть інші батарейні новинки. До 2026 року в лінійці Lincoln з’явиться щонайменше п’ять електричних кросоверів.

Читайте також:  Nissan допоможе у розробці місяцехода для NASA

Джерело: Lincoln