Технології

Інсайдер: нова версія Apple HomePod отримає камеру та функції ТВ-приставки

Apple HomePod

За даними мережевих джерел, Apple розробляє нову версію розумної колонки HomePod. Вона отримає значний ряд відмінностей від базової моделі, і буде поєднувати в собі функції відразу декількох пристроїв: смарт-динаміка, веб-камери та мультимедійного програвача.

Як стверджує у своєму звіті журналіст Bloomberg Марк Гурман, колонка HomePod другого покоління буде оснащена камерою для відеодзвінків FaceTime і всіма можливостями Apple TV, включаючи запуск ігор.

При цьому основна функціональність пристрою (використання Siri для пошукових запитів, управління розумним будинком та відтворенням музики) нікуди не подінеться.

Читайте також:  Qualcomm підвищить точність геолокації Android-флагманів

Оригінальна версія HomePod надійшла у продаж у 2018 році, але вже у 2021-му була знята з виробництва. Її місце в портфоліо бренду зайняла доступніша модель HomePod mini — вона, за прогнозом Гурмана, незабаром отримає роль аксесуара «цілком нової екосистеми продуктів Apple».

Сама компанія поки що ніяк не прокоментувала публікацію журналіста. Дата анонсу, комерційна назва та ціна майбутньої розумної колонки поки що невідомі.