Технології

Інсайдер: Apple помітно покращить селфі-камери нових iPhone

Apple iPhone 14 Pro

Свіжий звіт галузевого аналітика Мін-Чі Куо присвячений фронтальній камері iPhone 14. За його словами, компанія серйозно переробить звичний елемент фірмових смартфонів, наблизивши його характеристики до показників флагманів інших брендів.

Як стверджує джерело, селфі-модулі всіх майбутніх новинок отримають значний апаратний апгрейд, порівняно з актуальними моделями. Зокрема, вони набудуть функції автофокусу, а їх світлосила зросте з f/2.2 до f/1.9. Ці зміни забезпечать найкращий ефект глибини різкості під час зйомки селфі, а також посилять якість фокусування під час відеодзвінків або прямих трансляцій.

Наразі всі версії iPhone 13 оснащені фронталками, які не отримували конструктивних змін з часів iPhone 11. Дозвіл сенсорів майбутніх модулів аналітик не повідомляє. Від флагманів Apple також чекають переходу на 48-мегапіксельні основні камери з функцією запису 8K-відео та рядом програмних нововведень. Крім того, mini-версію смартфона в каталозі бренду замінить iPhone 14 Max із 6,7-дюймовим дисплеєм.

Читайте також:  Аудіокодек Apple зробив мільйони Android-пристроїв вразливими для злому

Анонс новинок американської компанії очікується восени цього року.