Економіка

Глави МВФ та СБ обговорять допомогу Україні

МВФ

Фінансові організації мають намір зберегти функціонування економіки та запобігти різкому зростанню інфляції в Україні.

Глави Світового банку Девід Малпасс та Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва 21 квітня проведуть зустріч із прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та міністром фінансів Сергієм Марченком, щоб обговорити подальшу фінансову допомогу Україні. Про це у вівторок, 19 квітня, повідомляє CNN.

“У четвер у нас буде важлива зустріч, де ми поговоримо з прем’єр-міністром України та міністром фінансів. Деякі з країн, які підтримують Україну, будуть там, і ми сподіваємось, що обидві країни нададуть допомогу, оскільки вони намагаються вижити у битвах”, – сказав президент Світового банку під час панельної дискусії із директором-розпорядником МВФ.

Читайте також:  У НБУ озвучили оптимістичний сценарій щодо економіки

На зустрічі буде розглянуто питання про те, як “найефективніше” провести етап відновлення України після завершення війни.

Глава МВФ нагадала, що у вихідні вона спілкувалася з президентом Володимиром Зеленським про “реконструкцію” України після відбиття нападу РФ, а також про збереження функціонування економіки, поки війна триває.

Георгієва заявила, що є зобов’язання підтримати Україну протягом наступних кількох місяців, і для цього буде потрібно більше фінансової допомоги, ніж було надано.

“Ми надали 1,4 мільярда доларів як екстрене фінансування, але знадобиться більше, і це буде чудова інвестиція протягом наступних кількох місяців, щоб зберегти функціонування економіки та запобігти різкому зростанню інфляції”, – розповіла вона.