Технології

Google перезапустить мобільний гаманець Wallet на Android-смартфонах

Google Wallet

За даними інсайдерів, компанія має намір глобально переробити сервіс Google Pay. Нова версія програми об’єднає платіжну систему та електронний гаманець для різних карт лояльності в одному зручному інтерфейсі. Дизайн переробленого Google Wallet засвітився на перших неофіційних скріншотах.

Google Wallet

Судячи з зображень, на головний екран Google Wallet можна буде додати не лише банківські картки, а й інші документи: електронний квиток, перепустку, картку лояльності або подарунковий сертифікат. При цьому NFC-платежі, як і раніше, здійснюватимуться через інтерфейс Google Pay. Крім того, в налаштуваннях програми передбачена можливість отримання оповіщень – наприклад, нагадування про час вильоту за прив’язаним квитком раніше.

Читайте також:  Понад мільйон ноутбуків Lenovo виявилися вразливими для хакерів

Google Wallet PayGoogle Wallet PayGoogle Wallet Pay

Є в меню пункт автоматичного імпорту різних електронних документів з поштового сервісу Gmail — це дозволить заощадити час на додаванні їх реквізитів у цифровий гаманець. Згідно з джерелом, зараз Google Wallet знаходиться на ранній стадії розробки – дата публічного релізу програми на платформі Android невідома.