Криптовалюти

Криптосфера створює все більше робочих місць

Блокчейн

З початку 2020 року світовий ринок праці, орієнтований на фахівців зі знанням блокчейна, в тому числі із застосуванням в сфері криптовалют, показує значний підйом. В ході Північно-Американської Bitcoin-конференції (TNABC) учасники відзначили, що цілий ряд сайтів з пошуку роботи в США, Великобританії, Франції, Німеччини та Австралії відзначає, що вміння розбиратися в технології розподіленого реєстру і криптовалюта є найбільш затребуваним навиком зі списку найбільш інноваційних компетенцій співробітників, якими вони повинні володіти. Намрта Мурлідхар, експерт в області Управління персоналом, зазначила:

“Блокчейн-це те, що було вельми непомітно спочатку, а зараз в підсумку він став технологією, яка є важливим способом розвитку бізнесу і вирішення багатьох питань, які виникають в ході ведення підприємницької діяльності”.

Якщо говорити про роботодавців, які цікавляться блокчейн-фахівцями, то серед них традиційно велику роль відіграють великі технологічні гіганти як IBM. Тим часом, на початку року випереджаючу динаміку по створенню нових робочих місць в криптосфері показують її традиційні учасники. Зокрема, про найм співробітників в поточному році вже оголосили такі трейдингові платформи як ShapeShift, Binance, Coinbase, Kraken. Крім того розмістили вакансії такі компанії як Block.one (оператор проекту альткоїну EOS), Bitgo, Square Crypto і Bitcoin Depot.

Читайте також:  Нобелівський лауреат: загадка Сатоши Накамото могла стати основою зростання bitcoin

З тих, хто наймає співробітників, можна також відзначити дві компанії, ICE (платформа Bakkt) і Fidelity Investments. Вони прийшли в криптосферу, і при цьому також залишаються в традиційних фінансах, граючи там помітну роль. Bakkt отримала важливий стимул до розвитку, коли її директор, Келлі Лефлер “пішла на підвищення”, ставши представником американського штату Джорджія в Сенаті. Примітно також і те, що самі вакансії показують, що всі наймаючі компанії відчувають інтерес не тільки до трейдингу криптовалют, але і до майнінгу. Так, Fidelity Investments в даний час шукає блокчейн-інженерів, які будуть керувати процесами майнінгу криптовалют в різних штатах США.

Залишити коментар