Економіка

Зеленський назвав пріоритети відновлення України

Володимир Зеленський

Головними пріоритетами економіки стануть забезпечення роботи бізнесу, цифровізація та оборона.

Президент Володимир Зеленський назвав низку пріоритетів для відновлення економіки України після закінчення війни із Росією.

“Для малого та середнього бізнесу мають забезпечити максимально комфортне та вільне середовище з точки зору податків та адміністративних умов”, – сказав Зеленський.

“Цифровізація – це топ-пріоритет. Також топ-пріоритет – це безпека, оборонний потенціал має бути на новому рівні”, – додав президент.

Він наголосив на необхідності довести до кінця судову, антикорупційну та “інші важливі реформи”. Але все це має працювати на бачення того, якою буде Україна “через рік, через п’ять, через десять, через двадцять років після війни”.

Читайте також:  Нацбанк викупив військові облігації на 30 млрд

“Треба детально опрацювати, щоб коли війна завершиться, ми були повністю готові. Ми розробляємо комплексний план, який передбачає відновлення зруйнованого, модернізацію держструктур і максимальне прискорення розвитку України”, – заявив Зеленський.

Глава держави уточнив, що йдеться не лише про обсяг роботи, а й про переосмислення того, як розвиватиметься країна надалі, які галузі можуть стати основою зростання після війни, які рішення та ресурси необхідні для того, щоб збільшити рівень переробки в Україні та “не торгувати сировиною, як це було раніше”.

Зараз основні дискусії точаться навколо грошей, фокус необхідно змістити. “Гроші – це не фундамент розвитку країни. Ідеї, люди – ось фундамент”, – сказав Зеленський.