Авто

Toyota відправить у простій дев’ять заводів

Toyota

Toyota Motor опублікувала скоригований план роботи заводів у Японії на травень. З документа випливає, що наступного місяця дев’ять заводів компанії з 14 простоюватимуть, внаслідок чого автовиробник недовипустить близько 100 тисяч машин.

Простої будуть введені в різні дні на 10 конвеєрах і торкнуться моделей Corolla та RAV4, Lexus LS, IS, RC, NX та UX, а також хетчбек CT. Причому останній і зовсім знімуть із виробництва восени цього року.

У травні простоюватимуть 10 конвеєрів на дев’яти японських заводах корпорації з 14 наявних. Випуск автомобілів призупинять у різні дні залежно від моделі: наприклад, збірна лінія Lexus LS, IS та RC не працюватиме лише один день, на два дні зупинять завод, на якому виробляють Toyota RAV4, а конвеєр заводу у місті Кюсю, де збирають кросовери Lexus NX і UX буде простоювати шість днів протягом місяця.

Читайте також:  У BMW пояснили, чому електричний i7 не відрізняється від звичайної «сімки»

Спочатку виробничий план на травень передбачав випуск 750 тисяч автомобілів – 200 тисяч на японських заводах та ще 550 тисяч на закордонних. Внаслідок коригування план на наступний місяць знизили на 100 тисяч машин. Тижнем раніше агентство Nikkei називало кілька причин скорочення обсягів виробництва: це проблеми з постачанням комплектуючих з Китаю, в якому запроваджено масштабні локдауни через антирекорди захворюваності на коронавірус, а також порушення логістичних ланцюжків на тлі війни в Україні.

Джерело: Toyota