Авто

Lamborghini зізналася в недоливі оливи в суперкар Huracan

Lamborghini Huracan Evo

Lamborghini зізналася в недоливі олії в суперкар Huracan. Італійський автовиробник погодив з Національною адміністрацією безпеки дорожнього руху США (NHTSA) кампанію, яка торкнеться повнопривідних Huracan Evo та ультимативних Huracan STO. Через несправність ваги на дев’яти машинах із заводу залили недостатню кількість трансмісійної рідини. Аналогічна проблема виявлена ​​у восьми Audi R8.

Lamborghini уточнює, що з недоливом олії зіштовхнуться власники суперкарів Huracan Evo, випущених у період з 27 травня 2020 по 21 грудня 2021 року, а також власники нових Huracan STO, зібраних з 12 жовтня по 29 листопада минулого року.

Читайте також:  Mercedes-Benz Vision EQXX частково стане серійним

Клієнтів Lamborghini почнуть повідомляти про проблему з 20 травня. На машинах зі списку офіційні дилери перевірять рівень трансмісійної рідини та, при необхідності, заповнять запас олії. Якщо клієнту вже довелося доливати масло за свій рахунок, йому належить компенсація.

Про можливі дефекти роботизованої коробки передач нічого не йдеться, хоча Lamborghini визнає: при експлуатації автомобіля на гоночній трасі недолив масла може призвести до утворення олійної піни, а в певних випадках – до пожежі. До речі, на технічно близьких Audi R8 незвичайний дефект теж може бути, а в групі ризику вісім суперкарів – п’ять купе і три родстери.

Читайте також:  Jeep перетворив решітку радіатора на штрих-код, який можна вважати з телефону

Незабаром Lamborghini попрощається з Huracan – закінчення життєвого циклу суперкара відзначать випуском позашляхового купе Sterrato. Остання задньопривідна спецверсія вже розсекречена – цього тижня показали купе Tecnica.

Джерело: AutoEvolution