Авто

Toyota відкликає понад 500 тисяч машин, у тому числі новий Lexus LX

Lexus LX 600

Концерн Toyota відкликає понад 500 тисяч машин через проблеми із системою стабілізації. Несправність виявлена ​​на десяти моделях Toyota і Lexus для американського (близько 460 тисяч машин) і японського (близько 88 тисяч штук) ринків, причому в числі автомобілів, що відкликаються, є новий Lexus LX 600. Дефект можна виправити оновленням програмного забезпечення – офіційні дилери Toyota сповіщають всіх власників до кінця червня.

Про глобальну кампанію відкликання концерну Toyota в Японії і США стало відомо цього тижня. Позапланово відвідати сервіс доведеться власникам майже 550 тисяч машин.

В обох країнах відкликають гібридні Toyota RAV4, водневі Mirai, Lexus NX, LX та LS; у Японії до списку додаються Land Cruiser 300 і Harrier, а Північній Америці — Venza, Sienna і Highlander. Усі проблемні машини випущені у 2020-2022 роках.

Читайте також:  Нова Honda CR-V: перші фотографії

Toyota виявила, що на вищезгаданих автомобілях може відбуватися збій системи курсової стійкості – при перезапуску автомобіля електронний помічник не активний за замовчуванням. Особливо наголошується, що дефект виявлено самою компанією Toyota, а жодної аварії зафіксовано не було.

Минулого тижня Toyota викрили у продажу проблемних дизельних автомобілів в Австралії. Місцевий суд став на бік власників позашляховиків та пікапів у позові проти японського концерну, а сума компенсацій може перевищити позначку мільярд доларів.