Технології

LG запатентувала смартфон з гнучким дисплеєм-обкладинкою

LG

Незважаючи на появу в продажу ряду смартфонів з дисплеями, котрі згинаються, Південнокорейська LG не поспішає з презентацією власного рішення в даному сегменті гаджетів. Але незабаром реліз такої новинки може відбутися: в мережі засвітилася патентна документація з описом оригінального пристрою з гнучким екраном, що виконує роль своєрідної Обкладинки для самого апарату.

LG

Згідно з документом, гнучкий дисплей, одночасно виконує роль чохла і розширює робочу сенсорну область, буде загинатися на праву сторону корпусу і повністю покривати тильну панель гаджета. При бажанні власник зможе розгорнути гнучкий дисплей, перетворивши смартфон в планшет.

Читайте також:  Подробиці і дата виходу складного iPhone

Цікаво, що на схематичних зображеннях LG не дотримується сучасних дизайнерських тенденцій — над дисплеєм розташована широка рамка, на якій розміщений модуль камери зі спалахом. До слова, камера тут виконує і роль фронтальної за рахунок того, що дисплей у гаджета може бути з будь-якого боку.

З особливостей концептуального пристрою варто відзначити наявність порту USB Type-C, стандартного 3,5-міліметрового аудіопорту і відсутність бічних кнопок регулювання гучності. Сканер відбитків пальців, по всій видимості, виробник інтегрує під екран.

Чи планує LG дійсно випустити подібний гаджет з гнучким поворотним дисплеєм-обкладинкою, або він так і залишиться “пристроєм на папері”, поки невідомо.

Читайте також:  Головний конкурент супутникового інтернету Ілона Маска за крок від запуску

Джерело: nl.letsgodigital.org