Технології

Samsung зробить ремонт смартфонів дешевшим

Samsung

До літа 2022 Samsung планує запустити програму, в рамках якої почнеться сертифікація запасних частин, виготовлених з використанням вторинної сировини. За задумом компанії, це має здешевити ремонт та зменшити негативний вплив на екологію.

Ще з середини 2021 року компанія просувала ідею використання перероблених матеріалів під час виробництва своїх пристроїв. Наприклад, отриманий з рибальських мереж пластик став у нагоді для виробництва смартфонів серії Galaxy S22 і ноутбуків Galaxy Book 2 Pro.

Читайте також:  Інсайдери: у Apple Watch з'явиться супутниковий зв'язок. Але не для дзвінків

Експерти підрахували, що використання подібних матеріалів для заміни дисплея на мобільному пристрої вдвічі здешевить технічне обслуговування. Щоб підвищити довіру клієнтів, Samsung впровадить строгу процедуру контролю якості: таким чином вдасться переконатися, що альтернатива з вторинної сировини не гірша за заводські деталі.

Компанія також поділилася результатами першого квартального звіту: операційний прибуток зріс наполовину, до $11,6 млрд, що перевершило всі очікування. Виручка також підвищилася на 18% — до $63 млрд. Ціни на носії пам’яті виявилися більшими від очікуваного через стримувані обсяги виробництва і високий попит.

За даними Counterpoint Research, Samsung вдалося збільшити постачання смартфонів на 11% порівняно з попереднім роком до 72 млн одиниць. Невелика затримка з презентацією флагманської моделі Galaxy S22 перенесла попит на другу половину першого кварталу.

Читайте також:  Microsoft показала оновлений диспетчер завдань для Windows 11

Наприкінці лютого смартфони цієї моделі купили більше на 50%, ніж Galaxy S21 за порівнянний період життєвого циклу. А до кінця березня Samsung продав трохи більше 6 млн смартфонів Galaxy S22, що зробило модель на 60% популярнішою за попередника.