Авто

Polestar вперше продала автомобіль в обмін на витвори мистецтва

Polestar

Компанія Polestar провела першу угоду з продажу гібриду «1» в обмін на витвори мистецтва. Програма була запущена минулого року, від колекціонерів та художників надійшло понад 500 заявок, але вибрати з них відповідну та погодити всі умови вдалося лише навесні 2022 року. Покупцем виступив колекціонер стріт-арту зі Швеції, а нині власник нового Polestar 1 у матовому сірому кольорі.

Влітку минулого року шведська марка Polestar (входить до Geely Group) виступила із незвичайною ініціативою. Вона запропонувала нову схему купівлі гібриду Polestar 1, по суті, бартерний обмін, де одним товаром виступав автомобіль, а іншим – будь-який витвір мистецтва. Передбачалося, що кожну заявку розглядатиме відомий арт-консультант Теодор Даленсон, а для попередньої оцінки залучать аукціонні будинки Sotheby’s та Philips.

Читайте також:  Bugatti відкликає один гіперкар Chiron через проблеми з болтом

За словами керівництва Polestar, вони отримали понад 500 запитів від колекціонерів та художників. Їм пропонували живопис, скульптури, фотографії, інсталяції та багато іншого. Перша угода відбулася у березні цього року, і її учасником став колекціонер стріт-арту зі Швеції. Деталей, звичайно ж, не розкривають, але відомо, що неназваний покупець обміняв твори мистецтва на Polestar 1 у сірому кольорі Osmium Grey.

Polestar

«Я обміняв стріт-арт на стріт-арт, – ділиться враженнями новоявлений власник гібриду. — Знаєте, це особливе почуття, коли маєш щось, випущене в обмеженій кількості. Але навіть незважаючи на це, я обов’язково їздитиму на машині. Якби я розглядав її як предмет колекціонування, то, звичайно, практичнішим було б повернутися до творів мистецтва — їх легше зберігати».

Читайте також:  Новий Audi Q5 залишиться без електричної версії

Гібрид Polestar 1 побудований на платформі SPA, спільної із великими моделями Volvo. Під капотом – “турбочетвірка” 2.0 з турбокомпресором і приводним нагнітачем, що розвиває 308 кінських сил. Вона розкручує передні колеса, тоді як задні надають руху два електромотори, що живляться від батареї ємністю 34 кіловат-години. Сумарна віддача установки становить 609 сил та 1000 Нм моменту. Першу «сотню» дводверка розмінює через 4,2 секунди, а без запуску ДВЗ проїжджає до 124 кілометрів за циклом WLTP.

Гібридне купе випустили менше 1500 штук. Ціна кожного екземпляра – 155 тисяч євро.