Технології

WhatsApp чекає велике оновлення. Що зміниться?

WhatsApp

Розробники WhatsApp анонсували велике оновлення популярного месенджера. Однією з головних змін у його роботі стане поява спільнот за аналогією до соцмереж. Крім того, незабаром у програмі з’явиться функція обміну великими файлами та інші корисні нововведення.

WhatsApp

В оновленій версії WhatsApp користувачі зможуть об’єднувати кілька тематичних чатів у групу за аналогією з обговореннями у спільнотах соціальних мереж. На відміну від звичайного листування в WhatsApp, номери телефонів користувачів при цьому не будуть видно всім учасникам текстової конференції, при цьому месенджер продовжить шифрувати всі повідомлення.

Читайте також:  Apple почала масштабну «зачистку» App Store від ігор та програм

Розробники навели кілька прикладів використання нововведення: «мультичат» можна створити для групи батьків учнів, мешканців багатоквартирного будинку чи організації. Це дозволить зробити спілкування більш структурованим і бути в курсі тематичних подій, які не загубляться у загальному діалозі.

WhatsApp

Команда WhatsApp також підтвердила, що з наступними апдейтами програма отримає можливість надсилання «важких» файлів (до 2 ГБ), режим аудіоконференції для 32 осіб, функцію реакції на окремі повідомлення за допомогою смайликів та можливість видалення повідомлень для адміністраторів груп. Дата появи зазначених нововведень у стабільній версії месенджера наразі не оголошена.