Авто

Електроніка Tesla Model 3 відмовила на швидкості 133 кілометри на годину

Tesla Model 3

Власник Tesla Model 3 з Каліфорнії Хав’єр Родрігес їхав автострадою, коли виявив, що більшість функцій його електрокара відмовили. Як повідомляє канал ABC7 News, на той момент він встиг розігнатися до 133 кілометрів на годину. Спочатку Тесла почала нагріватися, потім випромінювати дивний запах, після чого екран мультимедійної системи електрокара завис. Разом з ним працювати перестали всі кнопки та перемикачі.

Родрігес розповідає, що не міг увімкнути ні поворотники, ні «аварійку». Окрім цього, перестала працювати педаль акселератора. Гальмо все ще функціонувало, проте чоловіка непокоїло, що він переборщить з гальмуванням, не зможе повернутися до швидкості потоку, і в нього влетить інший автомобіль.

Читайте також:  Suzuki займеться розробкою літаючих електрокарів

Тим часом Tesla продовжувала нагріватись, температура в салоні піднялася. Незважаючи на спеку і обмежене управління, Родрігесу все ж таки вдалося вирулити на узбіччя без пригод і зупинити електрокар. Після перезавантаження електроніка повністю запрацювала, але їхати далі самостійно власник Model 3 не наважився та викликав дорожній патруль.

Електрокар вирушив до сервісного центру Tesla, де його полагодили за гарантією. У звіті зазначено, що через проблеми із джерелом живлення електрокар вимкнув усю бортову електроніку, щоб захистити її від поломки. Таке пояснення здалося Родрігесу надто малослівним для такого небезпечного інциденту, проте розкриття подробиць він поки що не досяг.

Читайте також:  Bentley стають надто важкими для звичайних водіїв

На початку квітня Tesla виявила серйозну проблему у 127 785 електромобілях. Фахівці виявили дефект роботи інвертора заднього електромотора, який може призвести до поломки. І тут власники не зможуть завести електрокар. Насамперед відремонтують машини з Китаю, а потім у сервіс можуть направити і американців.