Технології

Випущено першу у світі кредитну картку з криптовалютною заставою

Nexo

Онлайн-майданчик Nexo оголосив про співпрацю з платіжною системою Mastercard, результатом якої став випуск унікальних кредитних карток. На відміну від стандартної позики, вони дозволяють оплачувати покупки під заставу своєї криптовалюти, не продаючи її на біржі.

Особливістю картки стала відсутність встановленого кредитного ліміту. Натомість користувач може витрачати до 90 відсотків фіатної вартості наявної «крипти». Крім того, передбачений кешбек у розмірі 0,5% у BTC або 2% у токенах NEXO. При невиконанні зобов’язань за договором вартість кредиту буде списана з рахунку цифрових «монетах».

«Карта не потребує мінімальних платежів, щомісячних комісій чи комісій за бездіяльність. Плата за обмін валюти не стягується [обсяг операцій] до 20 000 євро на місяць», — цитує Reuters авторів проекту.

Читайте також:  Western Digital представила перший у світі HDD об'ємом 26 ТБ

На відміну від традиційної дебетової криптокарти, яка конвертує криптовалюту у готівку при покупці, використання такого рішення дозволяє заощадити на комісії при обміні токенів на фіатну валюту. На початковому етапі картка буде доступна резидентам деяких європейських країн — їх список наразі не опубліковано.