Технології

Інсайдери: у Apple Watch з’явиться супутниковий зв’язок. Але не для дзвінків

Apple Watch

За даними Bloomberg з посиланням на галузеві джерела, Apple планує додати у фірмовий смарт-годинник нову функцію. Вона дозволить власникам Apple Watch залишатися на зв’язку в екстрених ситуаціях навіть за межами зони доступу мобільних та бездротових мереж.

Apple Watch

За наявною інформацією, майбутні моделі годинника американського бренду обзаведуться можливістю здійснення «аварійних» викликів за допомогою коротких повідомлень, що надсилаються через систему супутникового зв’язку. Інсайдери стверджують, що нововведення буде реалізовано в смартфонах серії iPhone 14.

Читайте також:  Оновлення WhatsApp: прив'язка чотирьох пристроїв та одна з функцій Telegram

Крім сповіщення людей, зазначених у списку контактів, очікується і можливість інформування екстрених служб про кризові ситуації — наприклад, аварії автомобіля, човна або літака. У цьому випадку буде передаватися докладніша інформація з деталями щодо необхідності евакуації людей або виклику рятувальників.

Сама Apple зазначену інформацію поки що не публікувала — коли саме і в яких пристроях можуть з’явитися перераховані інсайдерами нововведення, невідомо.