Технології

Toyota вигадала робота для вигулу собак, який за ними прибиратиме

Toyota

Компанія Toyota запатентувала незвичайну роботизовану платформу, яка буде здатна в автоматичному режимі вигулювати собаку. За задумом, пристрій обладнаний спеціальним приводом для повідця, який дозволяє регулювати рух тварини. Крім того, робот отримає датчики відстані, що не дозволяють машині наїхати на попереду вихованця, а також функцію автоматичного прибирання.

У патенті зазначено, що робот отримає кілька режимів роботи, один з яких передбачає прогулянку з твариною заздалегідь спланованим маршрутом. При цьому в компанії не розповіли, як поведеться платформа, якщо собака вирішить піти в інший бік. Також з’явиться так званий «режим дисципліни»: робот автоматично відпускатиме або підтягуватиме повідець залежно від зусиль, які докладає собака.

Читайте також:  В Австралії збудують унікальну будівлю для боротьби з глобальним потеплінням

Якось робот вивчить поведінку собаки перед походами в туалет і буде заздалегідь розуміти, коли необхідно зупинитися, щоб тварина виконала одне з головних призначень прогулянки.

Фахівці Toyota передбачили і прибирання тварин. Для цих засобів робота обладнають пульверизатором та контейнером. При цьому машина робитиме фотографії, щоб власник мав докази. Наразі невідомо, чи з’явиться колись подібний робот «у залізі».

Крім того, пересуватися на платформі зможе і людина. Подібна опція підійде для людей з обмеженими можливостями.

Джерело: United States Patent Application