Авто

Honda анонсувала два електричні спорткари

Honda

Компанія Honda провела презентацію своєї бізнес-стратегії, в рамках якої розповіла про плани до 2030 розширити модельний ряд за рахунок електромобілів. У ході виступу фахівці продемонстрували тизерні зображення двох майбутніх електричних спортивних автомобілів, один з яких, за чутками, стане наступником гібрида Honda NSX. При цьому жодних технічних подробиць представники компанії не розкрили.

Honda анонсувала майбутні електрокари за допомогою єдиного зображення, на якому моделі накриті щільними чохлами, під якими можна побачити лише силуети спортивних автомобілів. Жодних подробиць представили марки не розкрили. Проте фахівці очікують, що одна із батарейних моделей замінить актуальне покоління гібридної Honda NSX (у США модель продається під брендом Acura). Про це під час презентації побічно натякнув віце-президент та бренд-менеджер Acura Джон Ікеда.

Читайте також:  Розкрито зовнішність електричної «сімки» BMW

Другий електромобіль, судячи за формою кузова, є «зеленим» гранд-турером. У компанії підкреслили, що обидва електричні спорткара стануть флагманськими моделями марки.

Згідно з новою стратегією, компанія планує до 2024 року випустити для північноамериканського ринку два електропозашляховики. Під маркою Honda з’явиться кросовер Prologue, який розробляють разом із інженерами General Motors, а для бренду Acura випустять окрему батарейну модель.

У Китаї до 2027 року з’явиться 10 нових електрокарів. Для домашнього ринку вже за два роки фахівці підготують мініатюрні електромобілі для комерційного використання. Крім того, у середині нинішнього десятиліття компанія розробить бюджетні електрокари. Загалом до 2030 марка представить 30 батарейних моделей по всьому світу.

Читайте також:  Ford створює систему дистанційного керування оборотами двигуна

На початку квітня компанія Honda разом із концерном GM оголосили про плани розробити спільну платформу для випуску недорогих електрокарів. Перша батарейна модель на новій архітектурі дебютує у 2027 році.

Джерело: Honda