Технології

У Польщі відкриють унікальний музей Apple

Apple museum

У Варшаві, столиці Польщі, планується відкриття виставки Apple Museum Poland, де представлять близько 1600 експонатів, пов’язаних із «історією та розвитком» продуктів відомого бренду.

У колекції будуть представлені комп’ютери, телефони, аксесуари, периферійні пристрої та програмне забезпечення – загалом все, що пов’язано з компанією. Крім того, музей обіцяє показати унікальний контент Apple, постери та різноманітні сувеніри. Ключовим елементом виставкової експозиції має стати “функціональна, точна копія” комп’ютера Apple I з підписом співзасновника Стіва Возняка. Організовано все буде у оновленому комплексі Norblin Factory.

Читайте також:  Перші зображення Samsung Galaxy Z Fold4 від надійного джерела

1600 експонатів

«Вибір нашого нового місця був не випадковим. Завод Norblin видається найяскравішим центром життя у цій частині Європи. Він — квінтесенція злиття завтра, що випливає з учорашнього дня. Прямо як бренд Apple», – сказав Яцек Лупіна, власник Музею Apple у Польщі.

Norblin Norblin, Польща

Norblin
Norblin, Польща

Співробітники Apple Museum Poland зазначили, що нехай продукти Apple і NeXT і не були популярними на їхній території, вони, як і раніше, використовуються для «ефективної творчої роботи». Музей відкриється у квітні, а години роботи та квитки будуть доступні на сайті проекту.