Технології

Google стала топовим видавцем мобільних додатків

Facebook vs Google

Google відома не тільки своїм пошукачем: в арсеналі софтверного гіганта є і безліч фірмових додатків. Аналітична компанія Sensor Tower опублікувала статистику популярності мобільного софта в 2019 році — і вперше за кілька років Google виявилася найпопулярнішим видавцем-хоч і не без деяких нюансів.

В останньому кварталі 2019 року компанія обігнала Facebook за кількістю завантажень свого ПЗ — вперше за п’ять років. За даними аналітиків Sensor Tower, за звітний період користувачі завантажили Додатки компанії близько 850 мільйонів разів проти 800 мільйонів завантажень у конкурента. При цьому в розрізі всього минулого року Google все ж займає друге місце-близько 2,3 мільярда завантажень проти 3 мільярдів. Facebook володіє чотирма з п’яти найпопулярніших мобільних додатків у світі: WhatsApp, Facebook, Instagram та Messenger.

Читайте також:  Від Google вимагають видалити Telegram з магазину додатків

Абсолютним лідером за кількістю завантажень став месенджер WhatsApp, кількість завантажень якого зросла на 39% в порівнянні з аналогічним періодом 2018-го. Друге місце у зведеному рейтингу зайняв сервіс публікації коротких відео TikTok. У четвертому кварталі його популярність досягла піку за всю історію існування – додаток було завантажено близько 220 мільйонів разів.

Компанія Sensor Tower уточнює, що прибуток TikTok в 4 кварталі виріс на 540% в порівнянні з порівнянним періодом позаминулого року. При цьому аналітики також відзначили зростаючу популярність в США потокового сервісу Disney+ – практично на самому старті додаток було завантажено більше 30 мільйонів разів.

Читайте також:  Смартфони Google Pixel отримали ряд нових функцій

Найпопулярнішою мобільною грою в останньому кварталі 2019-го стала Call of Duty: Mobile, друге місце займає Sand Balls. У топ-10 також увійшли PUBG Mobile і Mario Kart Tour.

Джерело: gadgets.ndtv.com