Технології

У WhatsApp з’явився захист від витоку зображень

WhatsApp

У бета-версію месенджера було додано нову функцію захисту конфіденційності. Вона доповнює режим листування зі зникаючими повідомленнями – тепер зображення з таких чатів не автоматично створюватимуть свої копії на пристрої.

WhatsApp

Скріншот із демонстрацією роботи майбутнього нововведення опублікував портал WABetaInfo. Згідно з джерелом, при включенні режиму «самознищення» повідомлень месенджер виводить на екран пристрою попередження про відсутність автоматичного збереження картинок у галереї. Таким чином, після очищення чату через заданий час на пристрої не залишиться копій зображень із конфіденційного листування.

Читайте також:  Samsung може перекласти свої флагмани на SoC MediaTek

У поточних версіях WhatsApp для iOS та Android користувачі, як і раніше, можуть вручну зберігати окремі зображення в локальну галерею навіть при увімкненій функції автоматичного видалення повідомлень. Чи зміниться це з апдейтом месенджера, поки що невідомо.

Інсайдери також повідомляють про тестування нових інструментів редагування зображень в останній беті для платформи iOS. Йдеться про два додаткові типи віртуальних олівців та можливість розмиття вибраних ділянок картинки перед відправкою в чат. Дата появи цих нововведень у стабільній версії WhatsApp наразі невідома.