Авто

Електричний Hummer обладнали неіснуючою функцією

Hummer EV

Під час розробки багатьох автомобілів передсерійні прототипи часто обладнають тими чи іншими фальшивими опціями, які інженери планують встановити на серійні моделі.

Однак у випадку Hummer EV справа інакша. Концерн GMC вже випустив перший електронний пікап на ринок. Чотирьохтонний автомобіль, здатний розганятися до «сотні» лише за три секунди, отримав одну функцію, призначення якої запропонували обрати самостійно.

На центральній електричній консолі Hummer розташована шайба, що дозволяє вибрати режим руху. У правій її частині знаходиться значок, що віддалено нагадує літеру «H» з трьома маленькими символами, що утворюють подобу трикутника. Виявилося, що ця кнопка не має жодного функціоналу. При натисканні на неї на мультимедійному екрані електропікапа з’являється напис: Ваш режим. Ваша місія».

Читайте також:  Покупцям Tesla Model X доведеться чекати на автомобіль ще два роки

Hummer EV

Співробітники американського концерну заявили, що не придумали призначення для цієї кнопки, тому вирішили запитати у власників Hummer EV, яку опцію вони хотіли б отримати.

Коли фахівці виберуть потрібний варіант, GMC активує кнопку за допомогою оновлення «по повітрю». Таким чином, автовиробник вирішив надати клієнтам право голосу у процесі розробки та продемонструвати можливості бездротових технологій.

У середині лютого стали відомі деякі технічні подробиці електричного Hummer EV. Виявилося, що тільки одна акумуляторна батарея електропікапа важить більше від середнього седана.