Авто

Bugatti відкликає один гіперкар Chiron через проблеми з болтом

Chiron Bugatti

Черговий розкішний і дуже потужний автомобіль став героєм сервісної кампанії – під відгук потрапив один екземпляр гіперкара Bugatti Chiron, при складанні якого було допущено помилку.

Для її усунення Національне управління з безпеки дорожнього руху США (NHTSA) анонсувало відгук автомобіля, в ході якого спеціалістам Bugatti належить розібратися з проблемою одного недостатньо добре затягнутого болта у кріпленні силової структури передньої частини гіперкара.

Як випливає з опису проблеми, у передньому підрамнику гіперкара один із двох кріпильних болтів був затягнутий із зусиллям на 50 відсотків нижче встановленого — дев’ять ньютон-метрів замість мінімально допустимих 19 ньютон-метрів.

Читайте також:  У електрокарах Tesla знайдено небезпечну вразливість

У Bugatti наголосили, що недоробка була виявлена ​​під час внутрішньозаводського контролю якості зібраних автомобілів. На заводі у французькому Мольсаймі компанія веде облік як параметрів затяжки певних кріпильних елементів на конкретних автомобілях, і навіть відслідковує інструменти, що використовуються установки деталей.

У результаті з’ясувалося, що з усіх випущених Chiron недозатягнутим виявився болт лише на одному зібраному в 2018 гіперкарі. В результаті Bugatti пообіцяла взяти на себе всі витрати на усунення заводського дефекту. Марка оплатить не лише ремонт, а й витрати на транспортування машини від власника до сервісу та назад.