Авто

Audi готує перший у своїй історії мінівен

Audi

Незважаючи на перенесення автосалону в Пекіні на невизначений термін через черговий спалах коронавірусу в Китаї, автовиробники не стали скасовувати плани з презентації нових моделей.

Однією з прем’єр квітня, яка мала відбутися на шоу в Піднебесній, стане новий концепт-кар Audi зі «сферичного» сімейства. Новинкою буде незвичайна для марки за своїм форм-фактором модель у кузові мінівен – до футуристичного Audi Urbansphere нічого подібного у бренду не було.

У 2021 році німецький автовиробник анонсував лінійку з трьох електричних концепт-карів – Skysphere, Grandsphere та Urbansphere. Перші дві моделі представлені публіці. За ім’ям Skysphere ховається розкішний родстер, що відсилає до історичного Horch 853, але оснащений технологіями майбутнього розсувного кузова.

Читайте також:  Ford загрожує заборона продажу автомобілів з виходом в інтернет

Слідом за цією моделлю було показано чотиридверне купе Grandsphere, яке в перспективі може стати наступником Audi A8 у лінійці марки. Що стосується Urbansphere, то у разі серійного виробництва модель стане першим в історії бренду мінівеном.

Судячи з опублікованих тизерів, машина отримає дизайн у стилістиці двох інших «сферичних» концепт-карів, а також матиме просторий салон з багатим оснащенням. Не виключено, що в найближчому майбутньому концепт-кар може стати серійним електромобілем як мінімум для ринку Китаю, де популярні преміальні мінівени. Прем’єра Audi Urbansphere відбудеться 19 квітня у рамках окремого заходу марки.