Технології

Названо важливу особливість конструкції Samsung Galaxy Z Fold4

Samsung Galaxy Z Fold4

Видання Business Korea опублікувало нову подробицю про технічні характеристики майбутнього флагмана Samsung. За даними джерела, при розробці складного пристрою компанія відмовилася від актуального сканера підекранного відбитків пальців.

Samsung Galaxy Z Fold4

За наявною інформацією, що готуються до релізу Galaxy Z Fold4 і Galaxy Z Flip4 будуть, попри чутки, оснащуватися бічними біометричними сенсорами на корпусі. Згідно з звітом інсайдерів, компанія вважає, що такий метод розблокування буде для користувачів зручнішим, ніж підекранне рішення.

Тим не менш, Samsung вже запатентувала оригінальну конструкцію вбудованого в дисплей двостороннього датчика. Він має на увазі можливість зчитування шкірного візерунка незалежно від того, чи відкритий смартфон чи ні. У першому випадку сканер перебуватиме у лівому нижньому куті основної матриці, у другому – внизу по центру зовнішнього екрана.

Читайте також:  У гаджетах Apple з'являться «живі субтитри» та інші спеціальні можливості

Samsung Galaxy Z Fold4

Презентація новинок Samsung із гнучким екраном очікується у третьому кварталі 2022 року. Першим на ринку складним смартфоном з інтегрованим в дисплей сканером пальця імовірно стане vivo X Gold, який буде представлений вже 11 квітня.