Технології

Ентузіаст переніс WhatsApp на розумний годинник Apple

WhatsApp

Популярний месенджер офіційно не має версії для смарт-годин, тож розробник Адам Фут взявся виправити ситуацію своїми руками. Він створив адаптований клієнт WhatsApp для Apple Watch, який вже можна завантажити в офіційному магазині без джейлбрейку, довгих налаштувань та інших танців із бубном.

WristChat

Програма отримує доступ до облікового запису власника годинника завдяки використанню API веб-версії WhatsApp. Після встановлення потрібно відсканувати QR-код за допомогою смартфона для реєстрації нового пристрою. На екрані Apple Watch з’явиться список чатів, коли вибрано діалог, можна переглянути журнал листування або надіслати нове повідомлення.

Читайте також:  У популярному архіваторі знайшли «дірку» для злому Windows

Передбачені також можливості налаштування інтерфейсу – відображення або приховування зображень профілів контактів, вибір кольору спливаючих повідомлень та інші функції кастомізації. WristChat підтримує тактильний зворотний зв’язок та інтегрується з екранною клавіатурою WristBoard, в якій є автозаміна та швидкі підказки при наборі тексту. Доступні й інші методи введення – наприклад, диктування та Scribble.

Розробник зазначає, що програма не підтримує функцію створення нових діалогів – повідомлення можна надсилати лише у вже розпочаті чати. Вартість програми App Store становить $2,99. В ту ж суму обійдеться покупка екранної клавіатури WristBoard.