Авто

Nissan запустив виробництво твердотільних батарей

Nissan

У дослідному центрі Nissan в японській префектурі Канагава організовано дослідне виробництво твердотільних акумуляторних осередків, що ламінують.

Якщо експеримент визнають вдалим, до 2024 на заводі в Йокогамі буде запущена пілотна лінія, а в 2028-му фінансовому році (в Японії він починається в квітні) компанія випустить свій перший електрокар з твердотільною батареєю.

Давно не секрет, що батареї з твердим електролітом обіцяють лише вигоди. Це і питома ємність удвічі більша, ніж у сучасних літій-іонних осередків. І висока швидкість заряджання. І, певна річ, низька ціна.

Читайте також:  Представлений оновлений BMW X7 із двоярусною оптикою

У 2021 році середня вартість кіловат-години для літій-іонних батарей становила 130-140 доларів (10300-11100 р.). У разі твердотільних осередків цей показник може знизитися до 75 доларів (6 тис. р.), а потім і зовсім до 65 (5100 р.). Щоправда, це станеться не раніше 2028 року.

Поки що ця технологія розвиває паралельно з літій-металевими батареями. Інститут Гельмгольця в Ульмі минулого року здійснив черговий прорив у цій галузі і зміг створити осередок з питомою ємністю 560 ват-годин на кілограм (у твердотільних — 400–500 вт•год). Близький за характеристиками акумулятор є і каліфорнійської фірми Amprius.

У ньому використовується технологія кремнієвих наноніток, розроблена вченими Стенфордського університету в 2007 році, а показник питомої ємності дорівнює 450 ват-годин.

Читайте також:  Розкрито дату дебюту спадкоємця DeLorean DMC-12

Тим часом Nissan запустив дослідне виробництво твердих акумуляторних осередків, що ламінували, у власному дослідному центрі в японській префектурі Канагава. У планах — організація пілотної лінії на заводі в Йокогамі (2024) та прем’єра першої моделі із твердотільным акумулятором (2028). Але у своєму прагненні комерціалізувати технологію японці не самотні. Експериментами у цій галузі також займаються Toyota, Mercedes-Benz, BMW та китайська Nio.