Політика

Канада посилить фінансову підтримку України

Канада і Україна

Підтримка Канади доводить особливий зв’язок між двома країнами, зазначив глава українського МЗС.

Уряд Канади вніс до парламенту новий бюджет на 2022-23 роки, в якому передбачено виділення Україні 1,5 млрд доларів на купівлю зброї та відновлення економіки. Про це у четвер, 7 квітня, заявив канадський депутат Іван Бейкер у Twitter.

“Міністр фінансів Канади Христя Фріланд представила федеральний бюджет Канади. Він включає додаткові 500 мільйонів доларів у 2022-2023 роках для надання додаткової військової допомоги Україні та до 1 мільярда доларів у вигляді нових кредитних ресурсів для України. Канада буде поряд з українцями, поки вони не переможуть”, – заявив Бейкер.

Читайте також:  Європарламент розгляне ситуацію навколо України

Зокрема, Христя Фріланд додала на своїй сторінці в Twitter, що над цією підтримкою уряд Канади почав працювати ще до початку російської агресії.

“З першого дня, коли ми почали працювати над цим бюджетом, ця програма зростання завжди була в центрі нашої уваги. А потім Володимир Путін вторгся в Україну”, – написала міністр фінансів Канади.

Таке рішення привітав глава українського МЗС.

“Канада готова посилити підтримку України, надавши додаткову військову, фінансову та гуманітарну допомогу. Підтримка Канади доводить особливий зв’язок між нашими двома країнами”, – написав Кулеба у Twitter.